Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
Головна » Статті » Мої статті

ТРЕТІЙ ФАТІМСЬКИЙ СЕКРЕТ

Зовсім недавно дали мені ось це послання яким хочу поділитись з Вами.

 ТРЕТІЙ ФАТІМСЬКИЙ СЕКРЕТ ТРЕТІЙ ФАТІМСЬКИЙ СЕКРЕТ
В 1917 році у Фатімі, що в Португалії Пресвята Діва Марія об’явилася трьом дітям – Люції, Франциску та Гіацинті. Це об’явлення було офіційно визнане Католицькою Церквою. Два перших послання були проголошенні відразу, а третє зберігалось в таємниці. Люція, по смерті Франциска і Гіацинти, вступила до закритого закону в Кольможе (Португалія), була монахинею та померла 11 лютого 2005 року. Сестра Люція прислала третій секрет Святішому отцеві Піусові ХІІ, щоб він об’явив його світу. Папа прочитав його з жахом, але не оприлюднив. Так само зробили й інші Папи, щоб в світі тне виникла паніка і страх. Після смерті Люції секрет був об’явлений, звичайно не для того щоб налякати людей, але щоб люди були приготовлені на події, які мають наступити.
Божа Матір сказала до Люції: «Об’являю світу те, що має відбутися між 1950-2012 роками. Людство занедбує Божі заповіді; диявол заволодів світом, сіючи ненависть і неспокій серед людей; держави виробляють смертоносну зброю, котра може знищити землю за кілька хвилин; більша половина людей буде знищена в атомній війні; виникне великий релігійний конфлікт; іслам буде атакувати християнство; виникне велика небезпека в церквах та монастирях; Бог допустить на людство град, суворі зими, спекотне літо, повені, вогонь, землетруси. Ці всі події мають відбутися перед 2012 роком».
Божа мати сказала також: «Робіть вчинки милосердя потребуючим, всі хто не робить добрих справ не переживуть цієї катастрофи. Кару, яку Бог має послати на грішне людство не може собі уявити. Бог суворо покарає всіх, хто відкидає Його заповіді. Закликаю всіх, щоб наблизитися до Христа, котрий є світлом світу».
Отець Августин, котрий живе в Фатімі, отримав від Папи Павла VI дозвіл, щоб відвідати сестру Люцію в Кольможе і вона сказала йому: «Отче Мати Божа дуже засмучена тому, що мало хто зацікавився її пророцтвами з 1917 року. Повір мені отче, кара Божа невдовзі прийде. Багато душ пропаде і багато держав зникне з поверхні землі. Якщо люди навернуться і почнуть покутувати, молитися і виконувати вчинки милосердя, світ може бути спасенний, якщо не навернуться – то загине. Настав час, щоб послання Божої Матері дати пізнати всім, особливо рідним, друзям, знайомим. Почніть молитися і чинити покуту, бо лише крок ділить нас від катастрофи. Коли будуть багато говорити про мир – надійде катастрофа. (Одна людина, як займає високу посаду в світі, буде вбита і це стане причиною атомної війни, котра приведе до страшного знищення в світі).
Темрява охопить світ на три дні – 72 години. Перед катастрофою ніч буде дуже холодна з сильним вітром, людей огорне неспокій і почнеться землетрус, котрий триватиме кілька годин. Вітер принесе газ і рознесе по світі. Сонце стане невидимим. Ті, котрі віддають пошану Діві Марії та розповсюдили її послання не повинні нічого боятися, вона збереже їх від катастрофи.
Що потрібно робити коли це настане? В дома приготувати малий вівтар, на ньому поставити хрест і фігурку Божої Матері, бути вдома стати на коліна і перепрошувати Бога за гріхи. Молитися «Вірую в Бога Отця…» і розарій, після кожного десята молитися: «О Ісусе, прости на провини наші, врятуй від вогню пекельного, приведи до неба всі душі, особливо ті, які найбільше потребують Твого милосердя. Ісусе довіряю Тобі!». Дім повинен бути закритий, нікого чужого не впускати і дім, двері та вікна мають бути зачиненими, ні з ким не розмовляти, лише молитися. Засвітити посвячену свічку, котра має світити три дні, бо іншого світла в цей час не буде. Не виходити з дому пожодній причині аж поки все не внормується. Потрібно мати хоча б три воскові свічки в домі. Після молитви на розарію додати слава: «Діво Маріє, бережи нас любимо тебе, спаси нас і світ». Потрібно мати в домі свячену воду і нею покропити дім, особливо вікна та двері.
Ті, котрі повірять моїм словам і будуть розповсюджувати не повинні нічого боятися. Говорити про це іншим поки маєш ще час. Ті котрі мовчатимуть про це будуть відповідальні за тих, котрі про це не знали і загинули. Потрібно пам’ятати, що Бог безмежно милосердний.

Категорія: Мої статті | Додав: Profelin1 (2011-10-30)
Переглядів: 16509 | Коментарі: 7 | Рейтинг: 3.4/17
Всього коментарів: 7
7  
наскільки мені відомо з Біблії то ніхто не знає коли буде кінець світу крім БОГА а тут вказаний навіть рік 2012 обгрунтуйте будь ласка.Дякую.

6  
ага(

5  
потрібно молитися до Бога щоб допоміг нам

4  
Послання нашого Господа Ісуса Христа через жінку Марія

http://forum.meta.ua/topic/t/125685/0.html

http://poperedzennya.blogspot.com/

3  
http://youtu.be/jHPbf5s7osE очень нужное видео !!!

2  
Щоб не було моторошно потрібно постійно молитися за себе, за своїх рідних!!! бо написано моліться і чувайте !!! Непотрібно боятися!!!

1  
так моторошно стало.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Категорії розділу

Мої статті [7]

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 786
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 664

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0