Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
Головна » Статті » Мої статті

Туринська плащаниця

Туринська плащаниця

Туринська плащаниця
Безліч століть відома в усьому світі Туринська плащаниця є причиною суперечок і обговорень. Вона по сьогоднішній день не дає спокою вченим. Так як немає достовірних фактів підтверджують, що саме в цю тканину був загорнутий Ісус, адже є ймовірність того, що це просто підробка. Не дивлячись на стрімкий розвиток високих технологій, які дозволяють більш точно «бачити» минуле, однозначної відповіді немає.

Національне агенство з новим технологіям, енергії, сталому економічному розвитку Італії випустило публікацію звіту по п'яти років досліджень Туринської плащаниці. Останнє вивчення було найбільш повним. Воно було проведене групою вчених з Америки. За їхніми висновками і власному аналізу (у проекті взяли участь Мурра, Лаццаро, Нікелатті, Сантоні, Балдаккіні) можна впевнено заявити: плащаниця - оригінал.

У доповіді повідомляється про те, що методи подвійного зображення, фронтальні і задні ракурси людини, який піддавався катуванням і був розп'ятий, дозволяють побачити відбитки на тканині (з льону) Туринської плащаниці. Цей фрагмент тканини володіє значною кількістю незвичайних характеристик, як хімічних, так і фізичних. Навіть сучасні технології не в змозі домогтися подібного в лабораторних умовах. Отже, зображення на плащаниці не може бути підробкою. Тим не менш, за отриманими даними стає можливим описати гіпотеху механізму формування відбитка. Наука не може дати об'єктивне пояснення освіти відбитка тіла. Але точно встановлено, що тіло знаходилося в полотні не більше двох повних днів.
Категорія: Мої статті | Додав: Profelin1 (2012-02-25)
Переглядів: 921 | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Категорії розділу

Мої статті [7]

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 786
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 664

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0