Християнський сайт "Терноцвіт" - християнське відео

Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
Документальне християнське відео


Про життя папи Івана Павла ІІ було знято багато документальних фільмів. Однак поляки зняли найбільший за всю історію фільм про нього «Іван Павло ІІ: Я шукав Вас». У фільмі зображені подорожі Івана Павла ІІ до 13-ти країн, а також люди, життя яких змінилось завдяки блаженному папі.


Творцям фільму вдалося отримати доступ до ексклюзивних архівних матеріалів з Ватикану, а також приватних джерел папи.

переглянути:

Папа Іван Павло II. Посол миру/Discovery. Pope John Paul II. Ambassado

Папу Івана Павла II приєднали до лику блаженних

Іван Павло ІІ - ПАПА усіх


Проникливий погляд, втомлені очі, сива борода. Святий заступник Миколай, Saint Nicholas, San Nicola. Вважається, що він є третім після Ісуса Христа та Діви Марії. Заступник дітей, моряків та купців - Миколай чудотворець. Його люблять християни та поважають мусульмани. Він воскрешав мертвих і приборкував бурі - так розповідають легенди. Але ким він був насправді?

переглянути:

Таємниці Святого Миколая (2010) TVRip [uk]

Документальний фільм – «Паломництво в Барі» в церкву де похоронений Святий Миколай.

об'явлення св. Миколая

Чудо Святого Николая
ПОСЛАНИЕ С НЕБЕС

О фильме:
Смерть тела не конец человеческой жизни, а лишь начало нового состояния человеческой личности, которая продолжает существовать отдельно от тела.Смерть, которая не была создана Богом, а была привнесена грехом Адама в Раю

перглянути >>>

Спомин св. Терези від Дитятка Ісуса (документальний фільм в 2 частинах)

1 жовтня, Католицька Церква вшановує св. Терезу від Дитятка Ісуса, діву і Вчителя Церкви.

Марія Франциска Тереза Мартен народилася в Алансоні (Франція) у 1873 році. Виховувалася у побожній християнській сім’ї та в інтернаті бенедиктинок у Лізьє.

ПЕРЕГЛЯНУТИ >>>


Времена, когда молятся все» — документальный фильм основан на архивных документах и рассказывает о вкладе Русской Православной Церкви в победу над фашистcкой Германией. Снят по благословению Патриарха Московского и всея Руси Алексия II к 60-летию Великой Победы.

Получил диплом Международного фестиваля православного кино «Покров» за бережное отношение к истории Отечества.

«В то время, как два тоталитарных режима — богоборческий коммунистический и неоязыческий нацистский схватились в смертельном противоборстве, Русская православная церковь совершила величайшее деяние — второе крещение Руси», — говорит в фильме протоиерей Георгий Митрофанов, магистр богословия, профессор.

Режиссер фильма Андрей Кирисенко так характеризует главную мысль картины: «В фильме мы ставим важный вопрос — почему Сталин не разбил Церковь до конца?» И отвечаем словами одного из наших героев: «Бог не допустил».


переглянути >>>


Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 780
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 659

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0