Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
Авраам і всі, хто був з ним, йшли по Ханаанській земі, яку вказав їм Господь, поки не прийшли до околиць Бет-Елу (Вефілю) і не зупилися там.

Авраам був дуже багатий. Він мав золото, срібро й чимало різної худоби. У його племінника Лота також було багато наметів, малої та великої худоби. З часом їм стало тісно жити разом, оскільки у обох було забагато майна. Незабаром розпочалась суперечка між їхніми пастухами. І тоді Авраам сказав Лоту: «Нехай сварки не буде між мною та тобою, і поміж пастухами моїми та пастухами твоїми; бо ми рідня. Хіба не вся земля перед тобою? Відділися від мене. Якщо ти підеш ліворуч, то я - праворуч; а якщо ти праворуч, то ліворуч - я».

Лот почав оглядати землю навкруги. Він помітив, що околиця Йордану дуже родюча й добре зрошується водою. Він обрав собі це місце, відокремившись від Авраама, і розкинув свої намети аж до міста Содома. Жителі цього міста були дуже злими та грішними перед Господом. Однак Лот спокусився чудовими ланами і гарними пасовиськами для своєї худоби й розпочав жити серед нечестивого люду. За це його спіткало велике лихо. Обираючи собі нове місце для проживання, Лот не радився з Богом, як це слід завжди робити, але за власним бажанням обрав Содом.

Авраам же зупинився біля діброви Мамре і збудував там жертовник Господу.

БУТТЯ 13:1-18Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0