Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
Розп’яття Ісуса Христа


  Жовніри одягли Ісуса Христа в Його одежу, вложили на Нього тяжкий хрест і повели на Голгофу. Під тягарем хреста Ісус Христос падав на землю. По дорозі стрінув похід Симеона з Киринеї, і жовніри сказали йому нести Христовий хрест. На Голгофі зняли з Ісуса Христа одежу, прибили Його руки і ноги цвяхами до хреста і вкопали хрест у землю. Над головою прибили таблицю з написом: "Ісус Назарянин, цар юдейський”. А Христос молився за тих, що Його розпиналі "Отче, прости їм, бо не знають, що роблять”.

  По боках Ісуса Христа розп’яли двох розбійників. Деякі з народу що там зібрався, насміхалися з Ісуса Христа, кажучи: "Якщо Ти Месія, то зійди з хреста, і повіримо в Тебе”. Також один з розбійників насміхався. А другий розбійник, що був розп’ятий по правому боці молився до Ісуса Христа: "Пом’яни мене, Господи, коле прийдеш у Твому царстві”. На те відповів Йому Ісус Христос: "Направду кажу тобі: ще сьогодні будеш зі Мною в раю”.

  Під хрестом стояла Мати Ісуса Христа, Апостол Йоан, Марія Магдалина й ще інші побожні жінки. Коли Ісус Христос побачи Апостола Йоана, сказав до своєї Матері: "Жінко, це син Твій”. А до Йоана сказав: "Це Мати твоя”. І від того часу Апостол Йоан узяв Пресвяту Богородицю до себе та опікувався Нею.

  Коло полудня померкло сонце і через три години була пітьма на землі. Коло третьої години Ісус Христос закликав голосно: "Отче в Твої руки віддаю Мого духа”, склонив голову і вмер. У тій хвилии земля затряслася, скелі розпалися, гроби відкрилися і багато мерців воскресло.

  Сотник, що наглядав над виконанням присуду смерти, налякався і сказав: "Справді цей чоловік був Божим Сином”
.


Воскресіння Ісуса Христа

воскресіння

  Третього дня по смерти Ісуса Христа досвіта зійшов Ангел з неба і відвалив камінь від гробу, де було Ісусове Тіло.

Земля затряслася, а жовніри, що стерегли гробу, перелякані повтікали до міста. Душа Ісуса Христа злучилася з тілом, і Христос вийшов з гробу: Христос воскрес!!!

  До Христового гробу йшли побожні жінки, щоб по східному звичаю намастити пахучим миром Ісусове тіло. По дорозі вони до себе говорили: "Хто відвалить нам камінь від гробу?” Та коли підійшли до гробу, застали вже камінь відвалений, а на камені побачили сидячого Ангела. Жінки злякалися. Але Ангел сказав їм:

"Не бійтеся. Ви шукаєте Ісуса Христа? Нема Його тут, Він воскрес, як це передсказав. Ідіть і скажіть це Його Ученикам”. Жінки поспішно вернулися до міста зі страхом і радістю.

(Пам’ять тих жінок мироносиць святкує наша Церква в другу неділю по Воскресінню — неділя мироносиць.)


Ісус Христос являється Марії Магдалині

Ісус Христос являється Марії Магдалині

  В день Христового воскресіння дуже рано пішла Марія Магдалина до Христового гробу і застала відвалений камінь від гробу. Вона думала, що хтось узяв Ісусове тіло, стояла при гробі й плакала. Плачучи, нахилилася до гробу і побачила там двох Ангелів у білих и одежах. Вони їй сказали: "Жінко, чому плачеш?” Марія відповіла: Взяли мойого Господа і не знаю, де положили Його”. Марія оглянулася і побачила стоячого Ісуса Христа, але не пізнала Його. Христос сказав до неї: "Жінко, чому плачеш?” А вона, думаючи, що це охоронник, сказала: "Пане, може ти Його взяв? Скажи, де ти Його положив, а я возьму Його”. Тоді Христос сказав: "Маріє”. Марія пізнала Ісуса Христа і кликнула: "Учителю наш”.

  І сказав до неї Христос: "Іди і скажи Моїм братам, що відходжу до Отця Мого і Отця вашого, Бога Мого і Бога вашого”. Марія пішла і оповіла те Апостолам.


Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0