Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
Пройшов рік відтоді, як Авраама відвідали три посланці Божі, і Сарра народила сина. Авраам назвав його Ісаком.

Коли Ісак підріс, то Господь вирішив випробувати віру Авраама та його любов до Себе. Бог звернувся до нього зі словами: «Візьми сина твого, одинака твого, що його любиш ти, Ісака, та піди у край Морія, і принеси його там в цілоспалення на одній із гір, що про неї скажу тобі».

Несила було Авраамові це зробити. Але він хотів виконати все, що Бог наказав йому, бо він любив Господа усім серцем своїм. І він нарубав хмизу, поклав його на осла, узяв із собою двох слуг та Ісака і пішов у вказане Господом місце.

Ісак, не відаючи, кого саме Авраам мусить принести у жертву, запитав у нього: «Батьку мій!... Ось вогонь та дрова, а де ж агнець на цілоспалення?» Авраам відповів йому: «Бог нагледить агнця Собі на цілоспалення, сину мій».

Коли вони прийшли до гори Морія, то Авраам наказав слугам чекати їх унизу, а сам із сином піднявся на гору і зробив жертовник; він розклав дрова, зв’язав Ісака і поклав його на жертовник... Але раптом ангел Божий озвався до нього з неба: «Аврааме, Аврааме!... Не здіймай руки своєї на хлопця, і нічого йому не чини, бо тепер Я довідався, що ти боїшся Бога і не пожалів сина свого, одинака свого, для мене... Благословляючи, Я благословлю тебе...».

Бог завжди посилає Своє благословення тим, хто любить Його усім серцем своїм.

БУТТЯ 22:1-18
далі>>>

Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0