Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
Документальне християнське відео


Про життя папи Івана Павла ІІ було знято багато документальних фільмів. Однак поляки зняли найбільший за всю історію фільм про нього «Іван Павло ІІ: Я шукав Вас». У фільмі зображені подорожі Івана Павла ІІ до 13-ти країн, а також люди, життя яких змінилось завдяки блаженному папі.


Творцям фільму вдалося отримати доступ до ексклюзивних архівних матеріалів з Ватикану, а також приватних джерел папи.

переглянути:

Папа Іван Павло II. Посол миру/Discovery. Pope John Paul II. Ambassado

Папу Івана Павла II приєднали до лику блаженних

Іван Павло ІІ - ПАПА усіх


Проникливий погляд, втомлені очі, сива борода. Святий заступник Миколай, Saint Nicholas, San Nicola. Вважається, що він є третім після Ісуса Христа та Діви Марії. Заступник дітей, моряків та купців - Миколай чудотворець. Його люблять християни та поважають мусульмани. Він воскрешав мертвих і приборкував бурі - так розповідають легенди. Але ким він був насправді?

переглянути:

Таємниці Святого Миколая (2010) TVRip [uk]

Документальний фільм – «Паломництво в Барі» в церкву де похоронений Святий Миколай.

об'явлення св. Миколая

Чудо Святого Николая
ПОСЛАНИЕ С НЕБЕС

О фильме:
Смерть тела не конец человеческой жизни, а лишь начало нового состояния человеческой личности, которая продолжает существовать отдельно от тела.Смерть, которая не была создана Богом, а была привнесена грехом Адама в Раю

перглянути >>>

Спомин св. Терези від Дитятка Ісуса (документальний фільм в 2 частинах)

1 жовтня, Католицька Церква вшановує св. Терезу від Дитятка Ісуса, діву і Вчителя Церкви.

Марія Франциска Тереза Мартен народилася в Алансоні (Франція) у 1873 році. Виховувалася у побожній християнській сім’ї та в інтернаті бенедиктинок у Лізьє.

ПЕРЕГЛЯНУТИ >>>


Времена, когда молятся все» — документальный фильм основан на архивных документах и рассказывает о вкладе Русской Православной Церкви в победу над фашистcкой Германией. Снят по благословению Патриарха Московского и всея Руси Алексия II к 60-летию Великой Победы.

Получил диплом Международного фестиваля православного кино «Покров» за бережное отношение к истории Отечества.

«В то время, как два тоталитарных режима — богоборческий коммунистический и неоязыческий нацистский схватились в смертельном противоборстве, Русская православная церковь совершила величайшее деяние — второе крещение Руси», — говорит в фильме протоиерей Георгий Митрофанов, магистр богословия, профессор.

Режиссер фильма Андрей Кирисенко так характеризует главную мысль картины: «В фильме мы ставим важный вопрос — почему Сталин не разбил Церковь до конца?» И отвечаем словами одного из наших героев: «Бог не допустил».


переглянути >>>


Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0