Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
Довгий час будувався ковчег, і коли Ной виконав усі повеління Божі, і ковчег був готовий, то Господь сказав йому: «Увійди ти й увесь дім твій до ковчегу: бо тебе Я побачив праведним переді Мною... І з усякої худоби чистої візьми собі по семеро, самця та самицю, а з худоби нечистої - по двоє: самця та самицю. Також із птахів небесних по семеро, самця та самицю, щоб зберегти плем’я для усієї землі. Бо через сім днів Я литиму дощ на землю сорок днів і сорок ночей і знищу все живе, що Я створив, з лиця землі».

Ной зробив так, як Господь звелів йому. Він увійшов до ковчегу разом із дружиною, синами та їхніми дружинами; туди ж Ной взяв по сім пар чистих та по дві пари нечистих тварин. Коли усі увійшли, Сам Господь причинив за ними двері ковчегу.

Через сім днів розпочався потоп і не припинявся сорок днів та сорок ночей. Вода все прибувала і підняла ковчег так, що він плавав на її поверхні. Повінь була такою сильною, що зникли усі високі гори, і все, що мало дихання життя, загинуло на землі. «Винищилося будь-яке створіння, що було на поверхні землі; від людей до скотини, і гадів, і птахів небесних, все винищилося з землі - залишився тільки Ной і що було з ним у ковчезі».

БУТТЯ 7:1-23
Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0