Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
РОЗДІЛ II

Він з гробу встав, у величі воскрес...

Біблійні перекази


воскресіння

В’їзд Ісуса Христа до Єрусалиму

ісус в єрусалимі  Надходили свята Пасхи, на які сходилося до Єрусалиму багато народу з цілого краю. Нарід сподівався, що Ісус Христос також прийде на свята. А жидівська старшина постановила при тій нагоді, спіймати Його. І справді Ісус Христос шість днів перед святам вибрався до Єрусалиму. По дорозі сказав до Апостолів: "Ось ідем до Єрусалиму, і Син Чоловічий буде виданий первосвященикам і засудять Його на смерть, і видадуть Його поганам на поругання і биття і розп’яття, а о третій день воскресне”. Коли ж Ісус приблизився і споглянув на місто, заплакав над ним і сказав: "О Єрусалиме, коли б ти знав, що тобі є на спасення, та тепер це закрите перед тобою. Бо прийдуть дні, коли вороги обступлять тебе і не полишать каменя на камені в тобі за те, що ти не зрозумів часу змилування над тобою”. Перед самим Єрусалимом сказав Христос привести собі осла, на котрому ще ніхто не сидів. Сів на нього і та в’їздив до міста. І зібралося дуже багато народу, що витав Ісус Христа, як царя. Одні стелили свої одежі, інші різали галуззя з дерева і кидали по дорозі перед Христом. А всі кликали: "Осанна Синові Давидовому. Благословен, що йде в ім’я Господнє”. Ісус Христо увійшов до храму і вигнав всіх, що там продавали та купували кажучи до них: "Написано у Святім Письмі: Мій дім буде зватися домом молитви, а ви робите його вертепом розбійників”. Тоді приступили до Нього в храмі сліпі і криві, і уздоровив їх. А діти кликали. "Осанна Синові Давидовому”.

Ісус Христос на Оливній горі

Ісус Христос на Оливній горі  По Тайній Вечері пішов Ісус Христос з Апостолами на Оливну гору. Знаючи, що наблизилися Його страсти, сказав Ісус Христос до Апостолів: "Сумна Моя душа аж до смерти”. Відійшов недалеко від Апостолів, припав до землі і молився: "Отче Мій, якщо можливо відійми від Мене цю чашу, але нехай буде Твоя воля, а не Моя”.

  Потім прийшов до Апостолів, а вони спали. Христос сказав до них: "Чувайте і моліться, щоб ви не впали у спокусу”. І знов відійшов від них та молився на самоті так само. А коли прийшої вдруге до Апостолів, вони знову спали. Ще і втретє Ісус Христос відійшов на самоту та молився так само. І обняв його страх і тривога,що аж кровавий піт виступив на його тілі і каплями спливав на землю. Тоді зійшов Ангел з неба та потішив його.

Як третій раз прийшов Ісус Христос до Апостолів, сказав до них: Спите? Встаньте, бо наблизився той, що видає Мене”. Ісус ще говорив, а вже прийшов Юда Іскаріот і з ним велика юрба з мечами та дрючками, вислана жидівською старшиною.
 Юда був умовився з ними: "Кого я поцілую, Той є, беріть Його”. І прийшов та поцілував Ісуса Христа. Христос сказав до нього:Друже, чи поцілунком зраджуєш свого Учителя?” А до юрби сказав: "Кого шукаєте?” Вони відповіли: "Ісуса Назарянина”. "Ось Я”, — сказав Христос.  Але вони на ті слова впали на землю, бо не мали ніякої власти над Христом, аж доки Він сам добровільно не віддався в їх руки. І сказав їм Христос: "Коли Мене шукаєте, то дозвольте цим Апостолам) відійти”. Тоді юрба приступила і спіймала Ісуса.  А Апостол Петро добув меча і відтяв вухо архієрейському слузі Малхові. Але Христос приказав Петрові сховати меч, діткнувся вуха Малха і уздоровив Його.

Апостоли з переляку розбіглися, тільки Петро та Йоан ішли здалека за Ісусом.

Ісус Христос перед Пилатом

ісус перед пилатомКоли жиди привели Ісуса Христа до Пилата, стали його ложно обвинувачувати, кажучи: "Він бунтує нарід, називає Себе царем”. І спитав Пилат Ісуса Христа: "Скажи мені, чи Ти є цар?” Христос відповів: " Так, Я цар, але Моє царство не із цього світа”.

Пилат не найшов ніякої вини в Ісусі Христі і хотів увільнити Його. А був звичай на свято Пасхи увільняти одного в’язня з тюрми, за який просив нарід. Тоді сидів у тюрмі великий розбійник Варава. І спитав Пилат жидів: "Кого хочете, щоб вам випустити: Вараву чи Ісуса?" А юрба, підмовлена старшиною, кричала: "Вараву випусти,а Ісуса розпни". Тоді  приказав Пилат жовнірам бити Ісуса Христа. Жовніри зняли Нього одежу, прив’язали Його до стовпа і тяжко скатували. Потім накинули на Нього червоний плащ, на голову наложили терновий вінець, в руки дали тростину, клякали перед Ним, ніби перед царем, і насміхалися з Нього. Пилат думав, що юрба змилосердиться, коли побачить скатованого і кров’ю облитого Ісуса. А коли Пилат вивів перед юрбою Ісуса Христа, юрба знову кричала: "Розпни, розпни Його”. І ще погрожувала Пилатові: "Якщо ти випустиш Його, то ти не є приятель цісаря”. Того налякався Пилат і видав Ісуса Христа на розп’яття.

наступна >>>


Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0