Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled


Мощі св. Дона Боско прибули до індійського штату Орісса (фото)


Триває паломництво Індією мощей італійського святого Джованні Боско, всесвітньовідомого душпастиря молоді та засновника Салезіянської чернечої родини. Після перебування у Калькуттському Інспектораті Отців Салезіян, 29 липня 2011 року урна з мощами прибула до місцевості Куарманда у штаті Орісса, який кілька років тому став свідком жорстоких антихристиянських погромів, під час яких загинуло понад 60 людей, а кілька десятків тисяч залишилися без даху над головою, оскільки було спалено їхні домівки.

Невелике поселення Куарманда є місцем, саме з якого розпочалося служіння Отців Салезіян у цьому регіоні. 29 липня там зібралося понад 10 тисяч людей, щоб побачити й доторкнутися до реліквіярія та молити святого покровителя молоді про Боже благословення.

 

Після прибуття до салезіянського душпастирського осередку мощі виставлено для почитання вірними, яке тривало цілу ніч. Понад три тисячі вірних очікували ранку на подвір’ї, щоб ще раз привітати святого, перед тим, як реліквіярій вирушив у мандрівку до інших осередків салезіянського Інспекторату Нью-Делі, в якому мощі перебуватимуть до 3 серпня.

 

Куарманда є першим салезіянським осередком у штаті Орісса. Заснована у 1988 році спільнота сьогодні здійснює душпастирське служіння на парафії, провадить центр професійної підготовки та опікується гуртожитком для молоді.


 

Джерело: Радіо Ватикан
Фото: www.donboscoindia.org

"КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ"


Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0