Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
Минув час, Авраам дуже постарів, а син його Ісак став дорослим юнаком. Якось Авраам покликав до себе вірного слугу і звелів йому вирушити на свою батьківщину, у Месопотамію, і привести звідти дружину для Ісака. І пішов слуга до Месопотамії, до міста Нахора, де жив брат Авраама.

І коли він прийшов туди, то став молитися, щоб Господь послав йому назустріч дівчину, призначену Ісакові. «Господи, Боже пана мого Авраама! Пошли її сьогодні назустріч мені, та вчини милість з паном моїм Авраамом! Ось, я стою над джерелом, а дочки мешканців міста виходять брати воду; і нехай станеться, що дівчина, до якої скажу: „Нахили-но глека свого, я нап’юся”, - а вона відповість: „Пий, я й верблюдам твоїм дам води”, - буде тою, що Ти призначив для раба Свого, для Ісака; і з цього дізнаюся, що Ти милість чиниш з моїм паном».

Ледве він скінчив молитися, як з’явилася біля джерела чарівна дівчина, яку звали Ревека. Вона наповнила водою свій глек і пішла додому. Слуга Авраамів підбіг до неї і промовив: «Дай-но напитися трошки води з глека твого”. Дівчина відповіла: „Напийся, пане мій!” А коли вона напоїла слугу, то сказала: „Я й для верблюдів твоїх наберу води, аж поки не нап’ються». Вражений слуга мовчки дивився, як вона набирала воду для його верблюдів. А потім він спитав її: «Чия ти дочка? Скажи мені, чи є в домі батька твого місце для нас заночувати?» Ревека відповіла, що вона - дочка Бетуїла, сина Нахора, брата Авраама. Почувши це, слуга вклонився Господеві і прославив Його за те, що Він привів його до дому брата Авраама.

Слуга прийшов у дім Бетуїла і розповів усім присутнім про те, як Авраам послав його на свою батьківщину, до родичів, щоб привести дружину для його сина, Ісака.

Батьки покликали свою дочку і спитали її: «Чи ти підеш з оцим чоловіком?» Ревека погодилась. Уся родина її також погодилась, і вони відпустили її з благословенням, бо знали, у цьому є воля Божа.

Як важливо завжди просити молитовно у Господа поради й благословення у кожній своїй справі.

БУТТЯ 24:1-60

далі>>>

Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0