Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
Чотири міста: Содом, Гомора, Адма та Севоїм були знищені вогнем з неба та стерті з лиця землі. Гнів Господній був викликаний нечестям та жахливими гріхами жителів цих міст. Бог попередив Авраама, що Содом буде знищений. Авраам молився за це грішне місто, і Господь обіцяв йому, що не знищить Содом, якщо там знайдеться хоча б десять праведників. Але їх там не вдалося відшукати.

І ось що трапилося. У Содомі жив Лот, праведна людина, зі своєю жінкою й двома дочками. Бог послав у це місто двох ангелів у людській подобі. Було це увечері. Гостинний Лот прийняв їх у своєму домі, не відаючи, що це - ангели.

«Ще не полягали вони спати, як люди того міста, люди Содома, від малого до старого, увесь народ звідусюди, оточили будинок. І кричали до Лота, і казали йому: „Де ті мужі, що прийшли до тебе ночувати? Виведи їх до нас, щоб нам їх пізнати”. Лот, вийшовши до них, замкнув за собою двері і сказав: „Браття мої, не чиніть лихого!... Людям оцим не робіть кривди, оскільки вони прийшли під мій дах”. Але вони закричали: „Цей чужинець, та й став тут суддею? Тепер ми з тобою учинимо гірше, ніж з ними”. І приступили жителі содомські до Лота, щоб розтрощити двері. Тоді мужі ті (ангели) простерли руки свої і впровадили Лота до себе у дім, а двері замкнули. А людей, що зібралися перед дверима, вразили сліпотою, від малого до великого... І сказали ті мужі до Лота: „...Ми знищимо це місто; бо завеликий плач через мешканців його до Господа...” Потім взяли за руку його, і дружину його, і обох дочок його, і вивели, і поставили поза містом... І один з них сказав: „...Не оглядайся позад себе... Ховайся на гору, щоб тобі не загинути”.

Сонце зійшло над землю, і Лот прийшов до Сігору. І наслав Господь на Содом і Гомору дощ із сірки й вогонь від Господа з неба. І зруйнував ті міста, і всю околицю ту, і всіх мешканців міст отих, і всю рослинність землі. Дружина ж Лотова озирнулася позад нього і стала соляним стовпом».

Припускають, що ці знищені міста знаходилися у південній частині Мертвого моря. Вираз «содом та гомора» використовується і сьогодні для визначення розпусти. Сюди входить і той гріх, за який Бог так сильно розгнівався на людей, і який в останні часи все більше шириться по землі.БУТТЯ гл. 19

Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0