Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
хресна дорога для молоді mp3
скачати безкоштовно
Хресна дорога для молоді

Народна артистка України, Герой України Ніна Матвієнко та львівські співаки - Ірина Федишин, Назар Савко, Юрій Цвєтков - презентували суспільно-релігійний проект "Хресна дорога для молоді" у вигляді диску.

Ідея проекту належить львівській співачці Ірині Федишин та її продюсеру Віталію Човнику. "Такий проект в Україні реалізовується вперше. Коли Ірина почула тексти, то одразу виникла ідея поєднати їх із релігійною музикою. За основу було взято молитовну Хресну дорогу, яку служать під час Великоднього посту. 14 стацій - роздумів над страстями Спасителя, які переплітаються із проникливими піснями у сучасному аранжуванні у виконанні відомих виконавців. Крім вищезгаданих артистів, до проекту долучилися Ліля Ваврін, Тарас Курчик, Віктор Павлік, Віталій Човник, Піккардійська Терція, студенти Духовної семінарії. До створення диску також долучився Костянтин Меладзе, слова і музика до стації, яку виконує Ніна Матвієнко, написав він", - розповів В.Човник.

Диск має на меті допомогти молоді знайти свій шлях у житті. "Душа цвіте в дусі! Воскресіння кожної душі - це основне. І це велике щастя, що через талант, який нам дав Бог, Ми маємо можливість його прославляти", - додала Н. Матвієнко.


Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0