Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
Господь сказав Аврааму після того, як Лот відокремився від нього: «...Поглянь на північ, і на південь, і на схід, і на захід. Бо всю землю, яку бачиш, тобі віддам Я і нащадкам твоїм довічно. І зроблю потомство твоє, що пісок на землі; якщо хтось зможе злічити пісок, то і потомство твоє перелічене буде».

Через деякий час Бог знову у видінні сказав Аврааму: «...Я тобі щит; нагорода твоя вельми велика». Але Авраам, зажурений, що вже старий, а дітей в нього все ще нема, сказав Господу: «Володорю мій Господе! Що Ти даси мені? Я залишаюсь бездітним... Ти не дав мені нащадка, і ось, приймак мій - спадкоємець мені». На це Господь відповів йому: «Не буде він спадкоємцем тобі; але той, хто народиться від тебе, буде нащадком твоїм». Потім Він вивів надвір Авраама і сказав йому: «Подивися на небо та перелічи зорі, коли тільки зможеш ти їх полічити... Ось скільки буде нащадків у тебе».

І сказав Бог Аврааму: «Сару, дружину твою, не клич більше Сарою; але буде ім’я їй: Сарра. Я благословлю її, дам тобі сина від неї...».

Авраам повірив Господу, і Творець залічив це йому за праведність.

БУТТЯ 13:14-16; 15:1-6; 17:15-16

Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0