Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
«І сказав Бог: „Створімо* людину за образом Нашим, за подобою Нашою; і хай панують над рибами морськими, і над птахами небесними, і над скотами, і над усією землею, і над усіма гадами, що плазують по землі”.

І створив Бог людину за образом Своїм, за образом Божим створив її; чоловіка і жінку створив їх.

І благословив їх Бог, і сказав їм Бог: „Плодіться й помножуйтеся, і наповнюйте землю, володійте нею, і пануйте над рибами морськими, і над птахами небесними, і над кожною твариною, що плазує по землі.”

І сказав Бог: „Я дав вам усяку траву, що розсіває насіння, яка тільки є на всій землі, і усяке дерево, у якого плід деревний, що розсіває насіння: це буде у їжу вам; а усім звірям земним, і усім птахам небесним, і усьому плазуючому по землі, що в ньому душа жива, дав Я усю прозелень трав’яну у їжу.” І сталося так.

І побачив Бог все, що Він створив, і ось, гарно вельми. І був вечір, і був ранок: день шостий.

Так були звершені небо і земля, і все воїнство їхнє. І завершив Бог до сьомого дня діла Свої, які Він творив, і спочив у день сьомий від усіх справ Своїх, які вершив».

Ім’я чоловіка було Адам, а жінки - Єва. Господь створив їх вродливими й щасливими. Вони дуже любили свого Творця, і Бог любив їх.

Господь віддав їм усю створену твар, щоб вони піклувалися про неї. Потім Творець благословив Адама і Єву, «...і насадив Господь Бог рай в Едемі, що на сході; і помістив там людину, яку створив». Господь доручив першим людям обробляти й берегти цей сад.

Адам і Єва постійно перебували у спілкуванні зі своїм Творцем. На малюнку ви бачите, що їхні очі звернені до Бога - тому вони щасливі. Коли наші очі й серця підносяться до Господа, то ми також стаємо щасливими.БУТТЯ 1:26-31;2:7-22

* Чому Бог сказав: «Створімо»? Тому що Бог - єдиний у трьох іпостасях: Бог Отець, Бог Син та Бог Дух Святий. Тому у першій книзі Мойсеевій, при створенні людини, Бог говорить у множині: «Створімо».Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0