Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled
Але Адам та Єва не послухались Бога. І Він вигнав їх з раю. Це сталося так.

Господь дозволив їм їсти плоди від усіх дерев саду Едемського, окрім плодів від дерева, яке звалося деревом пізнання добра й зла. Бог сказав, що в разі порушення цієї заповіді вони помруть.

Але сатана - ворог Бога й людей - вирішив згубити Адама та Єву. Якось він підійшов до Єви у вигляді змія і сказав: «Чи насправді сказав Бог: „Не їжте не від якого дерева у раї?” Єва відповіла: „Плоди від усіх дерев ми можемо їсти, але тільки плодів від дерева, що знаходиться в середині раю, Бог не звелів нам їсти, щоб нам не вмерти».
Тоді змій, бажаючи посіяти сумніви у серці Єви щодо щирості Божої любові, почав обманювати її, говорячи: «Ні, ви не помрете; але відає Бог, що того дня, коли ви покуштуєте плодів, ваші очі розкриються, і ви будете як Боги, що знають добро й зло».

Коли Єва після слів змія подивилася на дерево, воно видалось їй гарним для їжі, принадним для очей і бажаним, тому що давало знання. Вона зірвала з дерева плід і з’їла його, і дала також покуштувати чоловікові своєму, Адамові. І сказав Бог Адамові: «За те, що ти послухав голосу дружини твоєї і їв від дерева, про яке Я заповідав тобі, сказавши: „Не їжте від нього”, - то проклята земля через тебе; зі скорботою будеш їсти від неї у всі дні життя твого... У поті чола свого будеш їсти хліб до тих пір, поки не повернешся в землю, з якої ти взятий; бо порох ти і до пороху повернешся». Господь вигнав Адама та Єву з чудового саду, і вони не змогли більше повернутися туди. Тому вони такі сумні на цьому малюнку.

Так сталося гріхопадіння перших людей. За словом Божим вони померли духовною смертю, а потім і фізичною. Духовна смерть людини означає, що переривається її духовне спілкування з Богом-Творцем. Але вже тоді Бог обіцяє усьому людству спасіння від гріха через Сина Його - Ісуса Христа. Про це ви довідаєтесь згодом з нашої книжки.

БУТТЯ 3:1-23Форма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0