Християнський сайт "Терноцвіт"Untitled

Найоригінальніша українська шопка - в Тернополі і до того найбільша в Україні

Безперечно, найоригінальнішою в місті серед кількох десятків інших є щороку й їхня різдвяна шопка — символічне декороване місце народження Христа. Цьогоріч же брати–францисканці відзначилися й у всеукраїнському масштабі, бо створили у своєму храмі святого апостола Петра на вулиці Володимира Великого (встановлення зайняло чотири дні) найбільшу українську шопку заввишки 17 і завширшки 38 метрів.

Навпроти храму через дорогу можна побачити пам'ятник святому Франциску

А ще видно, що двері храму майже не зачиняються - одні люди заходять, інші виходять незважаючи на робочий день. Ось і я відкриваю двері і... "Вау", - встиг сказати сам собі

Ледве стримую очі, щоб не порозбігалися від побаченого. Найперше вражає масштаб зробленого (реально на всю ширину великого храму) ну і кількість усіляких деталей. Вся композиція на деревяному каркасі накрита пом'ятим і підфарбованим папером, який символізує стімкі скелі, на яких поставили справжні ялинки, а між ними багато атракційних речей, від яких відвідувачі (особливо діти) просто в екстазі! 
Мабуть, почну з головного - самої шопки, яку поставили по центру композиції, над входом до царських ворот в іконостасі. Тут вам класика, правда, воли кивають головами, а зверху три ляльки-ангелики імітують рухами гру на музичних інструментах. Збоку невідомо для чого причепили опудала хижих птахів


Над шопкою величезне панно, на небі якого блимають далекі зорі


Переходимо в лівий куток панорами. І тут на вас чекає сюрприз і ще який! Справжня українська родина!!!

Праворуч у ніші народний антикваріат

антиквар

А далі - найцікавіше. Над урвищами чимало хатинок де хтось-таки живе (в іншому випадку - для чого світло всередині?), між ними різні фігурки тварин і людей (причому від маленьких до ого-го)

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ФОТОГРАФІЇФорма входу

МЕНЮ

Пошук

Ми в контакте

Наше опитування

Що ви найчастіше шукаєте в інтернеті?
Всего ответов: 791
Чи подобається вам цей сайт?
Всего ответов: 668

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0